Jdi na obsah Jdi na menu
 


Coursing camp 4.-11.8.2007, Rudná pod Pradědem

12. 8. 2007

 

Coursing camp 4.-11.8.2007, Rudná pod Pradědem

Co všechno jsme tam s paničkou dělali, zažili, prožili, užili ... ??!!

... tak začneme pěkně od začátku ...

    V pátek panička shromažďuje spoustu věcí, tak to se zase někam pojede ... jupí, miluju výlety ... tenhle, jak to tak vypadá, bude na delší dobu.

   Sobota ráno ... nakládá se vše do plechový čtyřkolky a vyrážíme. Cesta je dlouhá, takže občasná přestávka na odlehčení těla a občerstvení ... ajaj, v Bruntálu se mi stala malá nehodička, ikdyž jsem na cestování prostředky zvyklá ... nu což, stavíme pro menší úklid autí. Ještě pár minut cesty a jsme v cíli.

   Páni, tady je ale pejsanů, Ridgebackové, Whippet, Dogy, Leopardi, Voříšci... a další různý rasy, s těma všema tu teď budu bydlet ... sice jsem trošku nervózní, ale to se zvládnu, se seznámíme a uvidíme. Vlastně s Natálčinými argentinkami Tarunkou a Dagotkou se už známe, ale počkat, co ti dva malý bílý mrňskové ... aha, nový přírustci, Albinek a Absolutek, jsou roztomilý.

   Sotva jsme vybalili, hned si to mažeme na dráhu ... no jasně, opět jsem paničku protáhla ... mě prostě zatím víc baví, když běží se mnou. Ale ostatní teda valijou s přehledem na jedničku, aj killování zvládají - narozdíl ode mne, ale to chce čas, však já se to všechno naučím taky.

pondělní běh

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

středeční start

 

 

 

Obrazek

 

 

 

středeční běh

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

      

 poslední sobotní start

 poslední sobotní běh

Obrazek

dozatimní fota pořídila Melanie Novotna

   Po dvakráte jsme trénovali i poslušnost pod vedením Marušky, tady poprvé jsem si vyzkoušela aport a odložení, vlastně s paní aportujeme skoro  na každý prochajdě.

 

   Jinak jsem zde zkusila i obrany a musím se přiznat, že zprvu jsem byla trochu v rozpacích ... pravda, takovýhle podobný akce doma provádíme, ale copak vím, zda si to můžu dovolit i na toho cizícho pána ?!

   Jak za námi pak Rosťa zase dojel, tak jsem si řekla "tak já to tedy zkusím", paráda, teď už vím, že smím cokoli ... hlídám, mířím, chytnu, pořádně zakousnu a nepustím...

   Při obíhání kolečka, s kůží v tlamičce obecenstvo na lavičkách skanduje a to se mi moc líbí, jsem na svůj úlovek pyšná. A párkrát jsem si jej mohla i odnést na barák. Bylo to prima, panička si vzala na Rosťu i kontakt, že si někdy spácháme výletek do Rýmařova a zablnem si. Je to fakty šoumen :o).

   Na konci týdne se většina zúčastnila zkoušek ZZO a ZOP ... chtěly jsme fandit, ale trošku jsme si pospaly, takže jsme stihly téměř závěr. Úspěšnost byla výborná, kromě asi tří až čtyř  vyjímek ... ale což, však příležitostí ještě bude.

   V programu byly plánovány i různé nevšední akcičky jako třeba trojboj, military trochu jinak, z vody na sucho, výlet na Mechová jezírka, ale pro vyčerpanost a nepřízeň počasí byly zrušeny.

   Mimo jiné jsme si i vyjeli na výlety ... třebas jednou k Natálčiným rodičům (teda řeknu vám, že tady si  panička pěkně ukojila chuťový buňky) ... pak zas na večeři do nedaleké restaurace....atd.   Druhou večeří bylo hostitelem MSC ... whouw - pečený jehňátko, paní ... výborný :o)

   Jeden večer jsme se vypravili s Natálkou, Míšou, Vláďou a Leem k Ticháčkům do Stodoly - jejich restaurantská premiéra ... šlo jim to bezvadně, výtečná obsluha i jídlo, odcházeli jsem spokojení a s plnými pupíky.

   Musím se zmínit i o našich spolubydlících, Mel a její kříženec Gary ... byli moc fajn, Garoušek byl na mě hodnej, občas jsme si i vyzkoušeli pelíšky toho druhýho, baštili spolu a párkrát i zašli na prochajdu.

   Pěkně jsem se taky vylítala a zablbla si i s Tarou, Dagoutou a mrňouskama

   Strávili jsme tu super týden ... v příjemným prostředí ... poznaly jsem skvělý pesany a milý lidičky ... nadšeně jsme si to tu s paní užily.

   Strašně moc děkujeme Barči a Karlovi za zprostředkování a umožnění tohoto opravdu fajn týdne, za klapající organizaci a vůbec všem za vřelý přijetí.

   Domů jsme si odvezly fakt nazapomenutelný zážitky :o))))

Maggie a panička Denisa

více foteček na:

coursing:   http://album.volny.cz/densia/browse.php?album_id=92021

obrany:   http://album.volny.cz/densia/browse.php?album_id=92023

ostatní:   http://album.volny.cz/denisa-mag/browse.php?album_id=92366

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář