Jdi na obsah Jdi na menu
 


s paničkou v sobotní práci, 24.5.2008

24. 5. 2008

s paničkou v sobotní práci, 24.5.2008 

   Pro některý se to bude zdát možná divný, že jako ... panička vo víkendu v práci ... normálně totiž víkendy tráví s námi  a páničkem .. hale poslední dobou je v hokně víc než dosti atak tak zvládáme norm prochajdy... tudíž, abychom ji "ještě pozanly" nás v nevšední pracovní den vzala s  sebou, bo tam měla být téměř sama (hale tak nebylo) ... 3x jsme si obešly vokolí, jinak jsme trávily čas buď v přípravně pro řidiče po té, co obecenstvo již dovolilo, tak i s ní v kanclu .... fajne, jsme vděčný za jakýkoli místo ...  hlavně s ní 

   Nejen venku, ale i v kanceláři jsme se skvěle vyblbli .. nějaký fotenky máme ...ale jaksi nás zlobil ten náš "papíráček", takže se jich spousta nepovedlo, ale alespoň nějaká dokumentace zůstala :o)

   a taky je velká škoda, že někteří pánovic spolupracovníci mají špatnou zkušenost se 4nožci, bo kousando bylo, a tak maj fóbii  ... je ot vážně moc škoda, bo bysme každýho nejdraděj volízali a podlachnily, vobejmuly apod.  nu což se dá dělat ... respektujeme to.

  Jak paní řekne "ne", tož se stáhnem...a neprudíme.

   Stejně, paničko, lepší je to na nějakým výletku .. vomez tu pracovní dobu ..."holky slibuji, že to už brzo skončí a budu mít na vás více času "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář