Jdi na obsah Jdi na menu
 


seznamovačka s Matyldou a Roxanou, 22.6.2008

23. 6. 2008

seznamovačka s Matyldou a Roxanou, 22.6.2008 

Obrazek

   tož že vyjedem ku páníčkovi a kamarádům směr Tuřany ...Reganka hned startuej, zato Magu je hrooozně honavenááá, tak se jí nikam nechce (výraz dogy ::: jááá nikam nendu  ) ... tak vybíháme jen s Reg z baráčku, habysme stihly bus ... pan řidič namítá "já tu už jednoho pejska mám" ::: no já na to "ale to je v poho, my sme zvyklý, navíc totok je jen štěňátko" ... na čež se pan řidič pěkně nasmál (no fakty, dyk Reggi má tepráv 8 metrů = malý mimi)

   No dofakčíme na ORL (zkratka té naší hospůdky) a Reganka po přivítání páníka se vtruku  vrhla na mimiško francouzky Obrazek... kvááášnýýý ... jakoby sme Regu nepoznávali ... z toho čertiska je najednou anděl ... najednou je hrozně klidná a vopatrná a něžná k Maty ... no jo, ty fenečky sóón hold víc jemný ... se do ni zabouchla ... tedááá kdyby to viděla Magu, tak max žárlí (ale já ji to požaluju  )

   Po asi hodince Obrazekse za námi stavuje Richin s přítelkyní a se svým novým malým uzlíkem ... další náááádhera ... bobiška křížená ... též si s ní Reg rozumí ... skvělý, škoda, fakty, že není s náma Magu, aby si ji taky řádně vočuchinkovala 

 

   Krásné nedění vodpoledne ... sem byla "počáraná" z nových psích přátel ... stejně tak i Reganička

 

ha fotenky můžete zbistřit zděs

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář