Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavětín u Slavonic, 19.-21.10.2007

25. 10. 2007

POHODOVÝ VÍKEND VE SLAVĚTÍNĚ U SLAVONIC

 19.-21.10.2007 

Aneb … „Po roce na stejném místě“ (my tam teda byli poprvé)

 

   Je pátek 19.10. … všechno sbaleno, připraveno, nahrnuto do káry, tak kolem poledne vyjíždíme na akci MSC … huráááá.

 

   Vzali jsme to přes Přímětice u Znojma, na návštěvu k našim a na výýýborný obídek od maminky – řízečky + br. salát J. Tak jsme se nabaštili, poklábosili, dali kávičku a čajíček, mamča si pohrála s Mag (nebo naopak :o) ) … a pokračujeme dál.Obrazek  

   Projíždíme Vranovem nad Dyjí a jako pokaždé, obdivujeme nádherný zámek, který jsme v minulosti navštívili již několikrát. Kdyby to šlo, zavítáme tam i dnes.

   Kupodivu jsme se vešli do plánovaného rozmezí příjezdu, před 17. hod. jsme na místě, po několika minutovém pátrání po Slavětíně jsme našli i areál, kde jsme byli ubytovaní. 

 

ObrazekNa pokoji jsme první, po chvíli přijíždí Majka s Petrem a s jejich hyperaktivním SBT Beníkem… my jsme teda hned po vybalení vyrazili na obchůzku po vesnici, Maggie se pořádně vylítala a my se pokochali okolím, takže seznamovačka s Benem proběhla až poté, a byla opravdu bujná, euforické záchvaty u obou ... fakty legrační … každopádně si padli do oka, tak je to príma J

 

   Měli s náma být ještě bordeauxské dogy Malvína a Burrito, jenže Beník Malví nějak moc obskakoval, asi proto, že nečekaně začala hárat, jak se posléze zjistilo, atak museli na jiný pokoj … a my se tak těšili konečně na velký seznámko, už od Ranče si s Helčou slibujeme společnou prochajdu, ale zatím nám to nevyšlo, tak jsme si říkali, že snad ve Slavětíně … jenže Mag na Malví taky nějak vyjížděla … no jo, holky, jak jedna hárá, tak druhá je protivec.

   Odpolední coursing byl pro nepřízeň počasí zrušen, stejně tak i večerní "Podivná pohraniční stezka odvahy" … a my se tak těšili, protože ta minulá, na Ranči, se nám moooc líbila, ikdyž to odnesly mokré nohavice.

ObrazekA tak jsme se proskotačili na plácku za budovou, zkusili výcvikové atrakce a po výborné večeři jsem měli volnou zábavu :o)

   V sobotu ráno jsme se nestačili divit, vykouknem z okna … sníh … na jednu stranu jupííí :o) máme rádi snížek, ale na druhou ouvej :o( máme letní gumy … naštěstí to brzo roztálo, takže strach ze zpáteční cesty opadnul. Avšak Magguš si bílou pokrývku stačila „ohmatat“ při ranním venčení a skotačení za barákem. 

   Po snídani ženský Obrazekosazenstvo vyrazilo do Maříže za keramikou, každá jsme si mohla namalovat dle sebe hrníček či popelník a přiznám, že fantazie opravdu neměla meze, po dvou hodinách snažení a pitvoření bylo hotovo, myslím, že se všechny vydařily :o)

    Po příjezdu proběhl oběd a pak před barákem trénovali někteří jedinci na výstavy, tak jsme chvíli přihlíželi, šlo jim to dobře, určitě tam zazáří.

   Odpoledne následoval namísto plánovaného „ Překvapení paní předsedkyně“ očekávaný coursing … Obrazekpro nás to překvapení přece jen bylo, Maggie zabrala a už při prvním běhu to vypadalo, že poběží úúúplně sama, start i dalších asi 200m pelášila jak o závod, ale jakmile se před ní objevila vyšší travička, tak se zarazila a hledala paničku … tak jsem rychle přispěchala na pomoc … a užuž běží dál a je v cíli J 

Další tři běhy byly obdobný, dokonce se jí i killování podařilo :-) je to naša snaživka.

 Mezi čekáním na běhy usilovně hlídala střapeček, občas si i vyštěkla, ale stačila si i pohrát s páníčkem. 

Obrazek

   Byla docela zima, tak jsme se zahřáli výborným svařáčkem.

 Po běhání jsme měli do večeře volno, tak jsme si koupili pivečko a šli klábosit na chodbu k hlavním kamnám … a tak jsme plkali a plkali, že na nás nezbyl fazolový guláš, ale to nám vůbec nevadilo, mega klobás s křenem a hořčicí byl výtečný :o)

   V neděli po snídani přišel na řadu opět coursing  

 … co dodat, Mag i já jsme se proběhly, ovšem že já už daleko míň, musím fakt uznat, že je vidět pokrok … mám z toho ohromnou radost :o). 

   Po obědě jsme zabalili věci, naložili a pádili směr Brno, po cestě jsme se zase stavili u našich a večer doma padli všichni únavou.

   Na závěr bych chtěla vřele poděkovat organizátorům, Barči a Karlosovi, byl to fajn víkend a už se moc těšíme na další akcičky a lidičky a pejsany … tady ve Slavětíně jsme poznali zase nový bezva lidi a jejich čtyřnohé společníky … super strávený čas, děkujeme.

 

Denisa + Ríša + Maggie

 

 

Fotogalerie:

http://album.volny.cz/dejna-megu/browse.php?album_id=95007

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář