Jdi na obsah Jdi na menu
 


trénink coursingu v Rudné, 5.8.2008

12. 8. 2008

trénink coursingu v Rudné, 5.8.2008

   Dnes jsem dorazila s Maggie a Regankou po obědi do Rudné pod Praděděm na camp MSC, po rozkoukání jsme vyrazily na nedaleký koňský výběh na tréninky.

   Mišutky si daly každá po jednom kole --- Magu klasicky měla start jak střela, kus běžela, ale pak se zas ohlídla po paničce a já nasadila tempíko a snažila se jí vystvětlit nohama-rukama-řevem, že musí pádit za střapečkem, tak zas kus joo, a nee, a joo ... a opět ... ani nebudu psát  kdo nás zná, dobře ví  ... a pak teda cílovou rovinku usprintovala krásně.

   Zatím co Mag nás povzbuzovala od stromu mohutnou psí řečí a sténajícími zvuky, já s Reganičkou čekala na povel "můžeš" ... maluška vyletěla, už už to vypadalo, že nebudu muset znovu utíkat, ale asi tak v půli, ve vyšší trávě se zarazila a pohledem ku mě, jakoby říkala "tak, a co teď, paničko, raď " .. přiklusajíc sem jí na pomoc, se pak rozběhla a v cíli krásně zakillovala -- dostala veelkou pochvalu. Je vidět, že ji to zaujímá, jen musíme trénovat ...

   Naše pobytí zde zakončilo Obrazekdovádění na tomtýž plácku, kde se trénovalo, s RR Fredym, s nímž si Reguš zaskotačila, ale Magince asi prostě náš potencionální spolubydlící zkrátka nevoněl.

   Večer jsme vyrazily ku domovu, ale cestou se ještě zastavily v Karlově za přáteli. Pokecali, nakonec i popili a tudíž aj přenocovali.

   Ráno nás čekal výlet na Bílou Opavu === ale to je už jiný příběh.

Něco málo fotek z Rudné tadys

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář