Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendovka, Ranč Orel, Česká Ves, 30.5.-2.6.2008

2. 6. 2008

Víkendovka, Ranč Orel, Česká Ves, 30.5.-2.6.2008 

   Je poslední květnový pátek a my se chystáme na víkendovku s MSC do Adrenalinového parku na Ranč Orel v České Vsi ... odjezd pozdržen, bo panička nečekaně musí do práce a vyřídit pár záležitostí ... nakonec vše vyřešeno a kolem 16. hod. konečně vyrážíme autí

   Na místě jsme docela opožděně ... doufali jsme, že stihneme alespoň poslední běh, ale bohužel se tak nestalo, po cestě nás potkala nejen zácpa před Svitavami, ale i asi snad sto kilometrová objížďka před Jeseníkem ... a tak jsme na ranč ndorazili až kolem 21. hod.

   Po přivítání mazlinky a trocha vyvenčení - holky byly docela utahaný z tý cesty, tak se jim ani moc lítat nechtělo - jsme se ubytovali a pak se přidali k ostatním věnovat se volné zábavě 

   V sobotu po vydatné snídani se zahájily tréninkové běhy. ReRíša s Regankou po běhu, v popředí Míša se Žolíkem, Barča od RR a Martin od ACDganka zvládla s páníčkem čtyři okruhy ... však tentokráte se ji moc nechtělo, nedivím se, v tom neskutečným horku takže páníček chtě nechtě musel též nastoupit na dráhu. Ale Regu to nevzdávala a solidárně utíkala s Ríšem 

   Starty měla vždy vynikající, vylítla jak střela, a její killování bylo také brilantní, poctivě se se střapečkem pomazlila.

   Já s Magu jsme si daly pouze jeden, protože jsem měla co dělat, abych to ukrutný vedro vůbec vydejchala a tak jsem se převážně schovávala před zářicím sluníčkem raději ve stínu a vše sledovala z pozvdálí a dokumentovala. I Maggienčin odpych byl tryskový, pádila  ostřelhbytě kupředu, avšak po pár metrech se otočila ku mě a pohledem mě vybídla ke společnému běhu.

   Otrkaným coursingářům se lovilo bílo-červený střapec bez problémů ... počasí je vůbec nerozhodilo 

   Obdivovala jsem pořadatelku Barču, obsluhu navijáku Karlose a jeho pomocníky, natahovače na čtyřkolce i fotografy že se na tom pařáku neroztekli ... celý dopoledne téměř bez přestávky to ustáli v pohodě ... pravda, tekutiny bylo třeba doplňovati a tak jim občas někdo donesl chutný vychlazený pívo pivo či minerálku.

   Následoval obídek a po vyhlášení terenního závodu - Ríša s Reg na 3. místěněm jsme se chystali na terénní závodění v lese. Já s Maguš jsme vyrazily čtvrté v pořadí, navzdory mému kolísavému tlaku jsme si to raději štrádovali krokem, bo dusno bylo i v lesnatým prostoru a tudíž jsem uvítala každý potůček na osvěžení. Asi tři páry nás předběhli, ale nám to vůbec nevadilo, vzali jsme to zkrátka, že se hlavně projdem. Zato Ríša s Reganičkou museli docela valit, neboť k našemu velkému údivu se umístili na krásném bronzovém stupínku  gratulujeme  pusinky naše 

   Na počest Pepíčkovic narozenin se poté pro pejsky rozpoutala piškotová párty. Hafánci se ihned po vysypání pytlíků na ně vrhli a během pár minut bylo místo vyzobáno  Pepee, všecičko NEJ k druhému výročí 

   Druhá část odpoledneautor: Míša Klechová od kokříků byla věnována aktivitám v adrenalinových sportech. Naší největší zálibou jsou 4kolky, na kterých jsme se bezvadně  vyřádili celou hodinu ... opět úúúžasný zážitek ... blatíčko pěkně klouzalo, zatáčky se vybírali uchvátně, rovinky se prosmišťovali mžikem, potůčky projížděli střelem a vůbec fakty paráda, na zbytek už žel nevyšel čas.

   Navečír po zasycení žaludků a chvilky oddychu se nastoupilo na z pátku odloženou noční stezku odvahy , zrpvu jsme si říkali, že necháme vyčerpaný bambulky odpočinout, ale nakonec jsem vyrazila sama s oběma ... šlo se výborně akorát Regu se u každé svíčky musela zastavit a zjišťovat, co to tu tak září, jen jsem se modlila, aby některou nezfuňěla, neboť by to ohrozilo odvážlivce za námi.

 

Maggienka si povídá s Beníkem, který je v kleci

   Po nakrmení a uložení  našich vopiček jsem se odebrala za ostatními na zahrádku pře salónem relaxovat.všichni jsme se bavili býborně, vytáhli jsme i vodní dýmku a plkali a dýmali, pak už jen ve čtyřech s Míšou a Tomem od kokříků do opravdu dosti nočních hodin. 

 

 

   Neděle byla ve znamení výletku k jeskyním na Špičáku, ale my se z ní omluvili, jelikož nejen holky, ale i my jsme byli velmi znaveni, a tak se zasedlo na zahrádce u restaurace. Posnídali jsme chutnou zelňačku a poklásobili s Maruškou od Bory.

Maggie

   JeštěReganka zabalit a vylítat se na plácku před chatkami a vyrazili jsme na zpáteční cestu, tentokráte jinudy, abychom se vyhnuli té objížďce.

 

 

 

   Děkujeme moc všem zúčastněným za přenádherně strávený sluníčkový víkend.

naše fotečky 

fota dalších účastníků:

Maruška - RR bora

Jitka - kříženec ohaře Monty

Míša - smečka australáčků a belgičáčků z CHS od Dorrinky

Helča - ACD Diaz ... 1. část z tréninků + 2. část z tréninků + 4kolky a jejich ACD + Diaz v potůčku + Adinka

Evča - RR Amon + bulteriérka Niobe

Míša s Tomem - kokříci Joey a Reine

Jana a Martin - ACD Brut ... 1. část a 2. část

Pes jíra se činil nejvíce:

páteční trénink ... 1. část + 2. část

sobotní běhačka ... 1. část + 2. část + 3. část + 4. část

terénní závod

piškotová párty

adrenalinové sprtvání

stezka odvahy

výlet na Špičák

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář